Przyjmowanie nowych członków

Jesteśmy małym, ale bardzo otwartym stowarzyszeniem znanym zarówno na rynku warszawskim jak i ogólnopolskim. Nasi członkowie aktywnie uczestniczą w życiu Stowarzyszenia a także są członkami wielu komisji działających w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

 

Aby zachęcić kandydatów zrezygnowaliśmy z wpisowego, a także przyjęliśmy zasadę, że kandydat może bezpłatnie wziąć udział w dowolnie wybranym szkoleniu organizowanym przez MSRM. Korzystanie bezpłatne nie obejmuje jednak dojazdów, noclegów i wyżywienia opłacanego przez MSRM dla uczestników szkoleń.

 

Jeśli chcesz przyłączyć się do nas, czerpać od nas wiedzę i doświadczenie lub jeśli jesteś zmęczony i zniechęcony dużymi organizacjami w których czujesz się jedynie jak mały trybik w wielkiej maszynie to zapraszamy do nas. U nas Twój głos ma znaczenie!

 

Poniżej znajdują się dwa dokumenty do pobrania: Deklaracja dla nowych członków – MSRM oraz Regulamin przyjmowania nowych członków – MSRM. Kandydatów prosimy o wypełnienie deklaracji i przesłanie jej w dowolny sposób do siedziby naszego stowarzyszenia.

 

UWAGA !!!! W dniu 12 stycznia 2017 r. na zebraniu Zarządu MSRM przyjęto uchwałę dotyczącą statutu "młodych rzeczoznawców" tzn. osoby, które uzyskały tytuł rzeczoznawcy majątkowego nie później niż dwa lata temu (patrz: w załączniku).

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych