Przyjmowanie nowych członków

Jesteśmy małym, ale bardzo otwartym stowarzyszeniem znanym zarówno na rynku warszawskim jak i ogólnopolskim. Nasi członkowie aktywnie uczestniczą w życiu Stowarzyszenia a także są członkami wielu komisji działających w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

 

Aby zachęcić kandydatów zrezygnowaliśmy z wpisowego, a także przyjęliśmy zasadę, że kandydat może bezpłatnie wziąć udział w dowolnie wybranym szkoleniu organizowanym przez MSRM. Korzystanie bezpłatne nie obejmuje jednak dojazdów, noclegów i wyżywienia opłacanego przez MSRM dla uczestników szkoleń.

 

Jeśli chcesz przyłączyć się do nas, czerpać od nas wiedzę i doświadczenie lub jeśli jesteś zmęczony i zniechęcony dużymi organizacjami w których czujesz się jedynie jak mały trybik w wielkiej maszynie to zapraszamy do nas. U nas Twój głos ma znaczenie!

 

Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania: Deklaracja Członkowska dla nowych członków, Deklaracja Kandydacka dla osób nieposiadających jeszcze uprawnień Rzeczoznawcy Majątkowego oraz Regulamin przyjmowania nowych członków do MSRM. Kandydatów prosimy o wypełnienie deklaracji i przesłanie jej w dowolny sposób do siedziby naszego stowarzyszenia.

Deklaracja Członkowska MSRM

Deklaracja Kandydacka MSRM

Regulamin przyjmowania czlonkow MSRM

 

UWAGA !!!! W dniu 12 stycznia 2017 r. na zebraniu Zarządu MSRM przyjęto uchwałę dotyczącą statutu "młodych rzeczoznawców" tzn. osoby, które uzyskały tytuł rzeczoznawcy majątkowego nie później niż dwa lata temu (patrz: w załączniku).

Uchwała 142 ws młodych rzeczoznawców

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych