Czym się zajmujemy

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych jest organizacją zawodową skupiającą rzeczoznawców majątkowych oraz kandydatów na rzeczoznawców majątkowych. Naszym zadaniem jest tworzenie warunków do pogłębiania wiedzy i umiejętności naszych członków poprzez organizowanie wysokiej jakości szkoleń a także zacieśniania więzów koleżeńskich poprzez spotkania naszych członków podczas których dyskutujemy o problematyce naszego zawodu.

 

Poprzez Komisję Oceniającą nasze Stowarzyszenie zajmuje się opiniowaniem operatów szacunkowych wykonanych zarówno przez naszych członków jak i innych Rzeczoznawców Majątkowych.

 

Jeśli poszukujesz rzeczoznawcy majątkowego to zapraszamy Cię na stronę Członkowie gdzie znajduje się lista naszych członków z danymi kontaktowymi.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych