Czym się zajmujemy

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych jest organizacją zawodową skupiającą rzeczoznawców majątkowych oraz kandydatów na rzeczoznawców majątkowych. Naszym zadaniem jest tworzenie warunków do pogłębiania wiedzy i umiejętności naszych członków poprzez organizowanie wysokiej jakości szkoleń a także zacieśniania więzów koleżeńskich poprzez spotkania naszych członków podczas których dyskutujemy o problematyce naszego zawodu.

 

Poprzez Komisję Oceniającą nasze Stowarzyszenie zajmuje się opiniowaniem operatów szacunkowych wykonanych zarówno przez naszych członków jak i innych Rzeczoznawców Majątkowych.

 

Jeśli poszukujesz rzeczoznawcy majątkowego to zapraszamy Cię na stronę Członkowie gdzie znajduje się lista naszych członków z danymi kontaktowymi.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych