Członkowie

nazwisko i imię nr lic. adres kontakt zakres działalności
Aneta Banasiak 7392 Dręszew + 48 781 830 172 aneta.banasiak3@gmail.com
Wiesław Błaszkiewicz 2860 Warszawa + 48 509 293 644 blaszkiewicz.wieslaw@gmail.com
Katarzyna Boniecka 4866 Warszawa + 48 501 367 699 kboniecka1@vp.pl
Olga Borkowska-Lewczuk 7339 Siedlce + 48 511 776 010 olga.borkowska.siedlce@gmail.com
Joanna Borowik 6102 Warszawa + 48 600 328 379 joanna_borowik@wp.pl
Anna Borzewska-Racka 3366 Warszawa + 48 692 447 624 ab.wycena@interia.pl
Radosław Brudnicki 6389 Warszawa +48 509 098 729 radoslawbrudnicki@wp.pl
Grzegorz Chmielak 3064 Warszawa grzegorz.chmielak@pl.knightfrank.com +48 603 610 279
Katarzyna Dabińska 5878 Warszawa +48 501 100 084 katarzynadabinska@wp.pl
Katarzyna Dawidowicz 4890 Warszawa +48 697 095 422 katarzynad@comparables.pl
Małgorzata Dąbkowska 3417 Warszawa + 48 604 672 247 22 838 37 76 mdd.wyceny@gmail.com
Renata Dobosz-Krasowska 3367 Warszawa + 48 500 004 790 renatakrasowska@wp.pl
Wojciech Doliński 4881 Warszawa
Karina Drzazgowska 3354 Warszawa + 48 608 764 787 22 848 50 70 karina.drzazgowska@dwn.info.pl
Dorota Fijołek 6816 Wieluń +48 691 977 500 kontakt@biuro-wycen.pl
Magdalena Gocłowska 6523 Warszawa + 48 500 485 758 magdalenag@polishproperties.com.pl
Mieczysław Grodzki 2963 Warszawa + 48 514 090 080 gromar@gromar.pl
Joanna Gronek-Andrzejczyk 7086 Warszawa + 48 738 680 194 jgronek.andrzejczyk@gmail.com
Krzysztof Grzesik 9 Warszawa + 48 501 053 900 chrisg@polishproperties.com.pl
Sylwia Hilarowicz 1628 Warszawa + 48 602 153 163 członek honorowy
Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz 1942 Podkowa Leśna +48 695 405 945 jagajach@gmail.com
Danuta Jędrzejewska-Szmek 1808  Warszawa +48 602 196 029 22 823 06 70 wyceny@decumanus.eu wyceny do odszkodowań z racji decyzji wydanych z rażącym naruszeniem prawa, do opłat planistycznych, pod kredyty
Marta Jurek 4164 Warszawa marta.jm@onet.pl +48 509 202 280
Ewa Kamler-Tetyk 2585 Warszawa + 48 501 059 554 22 675 85 74 ewakamte@gmail.com  członek honorowy
Magdalena Kasiewicz Warszawa magda.kasiewicz@gmail.com  kandydat na członka
Małgorzata Kosińska 218 Warszawa + 48 667 682 933 mjkosinska@gmail.com
Robert Korczyński 5099 Warszawa robert.korczynski@emmerson-evaluation.pl'
Anna Kowalska 1944 Warszawa + 48 501 052 090 22 624 74 22 asset.akowalska@gmail.com
Małgorzata Kowalska 3071 Warszawa + 48 666 834 844 22 836 17 72 kowalskam1@wp.pl
Alicja Kozarzewska 6968 Warszawa + 48 790 634 844 alicja.kozarzewska@gmail.com
Agata Krasuska-Trościańczyk 4220 Warszawa + 48 660 406 696 agata.troscianczyk@gmail.com
Małgorzata Krzystek 6437 Warszawa gkrzy@wp.pl
Dariusz Książak 3734 Warszawa + 48 601 918 809 rmdarek@go2.pl
Kinga Książek Warszawa sowkak@interia.pl  kandydat na członka
Jan Kutniewski 7243 Warszawa +48 793 050 667 jan.kutniewski@gmail.com
Kazimierz Lubaszko 2512 Piastów +48 516 018 012 wyceny@lubaszko.pl członkostwo zawieszone
Jolanta Łopacińska 979 Warszawa + 48 602 648 881 22 446 24 22 jolanta.lopacinska@gmail.com
Magda Łopato 7147 Warszawa + 48 664 024 788 magdalopato@wp.pl
Łuc Anna 6198 Kłodawa + 48608 057 531 annaglapiak@wp.pl
Renata Majszyk 7321 Mińsk Mazowiecki + 48 608 021 495 renatamajszyk@gmail.com
Malmon Marcin 4859 Warszawa 22 501 96 95 marcinm@polishproperties.com.pl
Zbigniew Marczyk 2483 Warszawa + 48 501 130 797 22 823 11 95 mpmienie@gmail.com
Jolanta Markert 3421 Pruszków + 48 609 439 080 22 758 62 50 jmarkert@o2.pl
Barbara Matejuk 7244 Duchnice + 48 601 747 157 barbara.matejuk@op.pl
Jan Mickiewicz 1864 Warszawa + 48 601 374 938 jan.mickiewicz@yahoo.com
Jolanta Miłowska 2291 Warszawa + 48 602 197 209 22 675 24 86 j_milowska@poczta.onet.pl
Michał Mrowiec 5903 Warszawa michal.mrowiec@emmerson-evaluation.pl
Renata Niewiarowska 6122 Kłodawa + 48 605 780 266 biurorenata@op.pl
Ewa Nowak 4639 Warszawa 22 501 96 95 ewan@polishproperties.com.pl
Maria Obrębska 1618 Warszawa + 48 602 435 432 22 845 18 85 m_obrebska@poczta.onet.pl
Kiejstut Pacowski 2485 Warszawa + 48 501 397 125 22 823 11 95 blues7777@wp.pl
Anna Pasyniuk-Rogólska 6774 Warszawa + 48 608 475 915 office@pvexperts.pl
Anna Paszek 3231 Warszawa + 48 603 374 859 22 610 06 96 anna.paszek@e-wycena.pl
Halina Pikierska-Grad 982 Warszawa + 48 601 334 134 22 446 41 34 halinagrad@poczta.onet.pl
Anna Przybysz 3472 Legionowo + 48 503 187 070 annaprzybysz@poczta.onet.pl
Jacek Salak 3384 Płochocin + 48 601 803 086 22 752 55 73 js.wycena@neostrada.pl
Elżbieta Schmidtke 192 Warszawa + 48 601 339 050 22 894 41 28 eschmidtke@kancelariancwr.pl
Leszek Siemienowicz 3526 Warszawa + 48 501 285 636 22 633 03 77 siemienowicz.leszek@bdb.waw.pl Wycena mienia zabużańskiego, projektów deweloperskich, wyceny dla banków, doradztwo dla wspólnot mieszkaniowych, wyceny strychów
Irmina Skawińska 3867 Pokrzywnica + 48 605 361 543 22 691 85 01 Irmina@irwir.com.pl
Paulina Skowrońska-Płodzik 7098 Warszawa +48 698 760 545 paulinasko@gmail.com
Paweł Skrzecz 5494 Warszawa pawel.skrzecz@icloud.com
Irena Sobiech 980 Konstancin Jeziorna członek honorowy
Wanda Spychalska 999 Kiełpin + 48 501 014 948 22 751 73 14 wanda@spychalska.pl
Sebastian Stachelek 6698 Siedlce s.stachelek@interia.pl
Stasiak Barbara Katarzyna 423 Komorów + 48 502 659 674 członek honorowy
Jacek Szopiński 7446 Łódź +48 600 065 865 szopinski@dataa.pl
Samanta Szymańska 6808 Rawa Mazowiecka +48 605 340 290 szymanska@rzecznawcarawa.pl
Roman Tuszyński 1067 Nieporęt + 48 602 411 749 22 772 47 00 romantus@poczta.onet.pl członkostwo zawieszone
Katarzyna Wenerska 5326 Warszawa + 48 661 971 209 katarzyna.wenerska@pl.knightfrank.com
Joanna Wichowska 1892 Łomianki + 48 602 740 471 22 751 90 81 joanna@geoinwest.plgeoinwest@geoinwest.plwww.geoinwest.pl
Krzysztof Widuch 5420 Warszawa +48 602 697 915 kwiduch@gmail.com
Anna Wieczorek 7366 Warszawa +48 600 202 110 wieczorek.ania@yahoo.com
Urszula Zachuta 3527 Warszawa + 48 501 376 903 22 643 52 06 ulazachuta@poczta.onet.pl
Mateusz Zarzycki 6759 Łódź + 48 728 849 784 kontakt@lodzrzeczoznawca.pl
Tadeusz Żurowski 252 Warszawa +48 501 247 017 członek honorowy
Małgorzata Żyła 1194 Żyrardów + 48 602766895, 46 854 14 36 inpro@poczta.onet.pl
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych