Informujemy o zbliżającej się międzynarodowej konferencji dotyczącej nowych Europejskich Standardów Wyceny Przedsiębiorstw, którą organizuje TEGoVA i PFSRM w Warszawie dnia 24.03.2020.

Jest to część inicjatywy mającej umożliwić rzeczoznawcom majątkowym wkroczenie na nowy obszar specjalizacji tj. wyceny przedsiębiorstw.

Uczestnicy konferencji mogą ponadto zapisać się na dodatkowe szkolenie w dniu 25.03.2020 o podstawach wyceny przedsiębiorstw dla rzeczoznawców majątkowych. Szkolenie to ma na celu m.in. wskazanie obszarów wiedzy, które powinien uzupełnić rzeczoznawca majątkowy, aby móc profesjonalnie zajmować się wyceną przedsiębiorstw. Szkolenie poprowadzą prelegenci z Międzynarodowego Instytutu Wyceny Przedsiębiorstw (iiBV). W załącznikch anonse ze szczegółami obu wydarzeń. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Federacja.

OSTATNIO DODANE

Druga edycja szkolenia „Podejście dochodowe w wycenie nieruchomości komercyjnych”

Szanowni Państwo, wszystkim, którzy zgłosili się na szkolenie dr hab. Dariusz Trojanowskiego bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Niestety mamy tak duże…

Szkolenie „Podejście dochodowe w wycenie nieruchomości komercyjnych” 1 i 2 października 2020 r. online

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych zaprasza na dwudniowe warsztaty online w ramach doskonalenia zawodowego: PODEJŚCIE DOCHODOWE W WYCENIE NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH -…

Urlop biura MSRM

od 7 do 14 sierpnia br. biuro MSRM nie będzie działać, za niedogodności przepraszamy, zapraszamy po 17 sierpnia br.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych