Spotkanie Wigilijne

12 grudnia w naszej siedzibie odbyło się spotkanie wigilijne. Było dużo rozmów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Ale przede wszystkim była miła świąteczna atmosfera, tradycyjna już dla Naszego Stowarzyszenia. Nowi członkowie mieli świetną okazję, aby poznać tych z dłuższym stażem, a nawet Członków Założycieli.

Spotkanie w większym gronie było też okazją do wysłuchania prezentacji jednego z dostępnych na rynku systemów informacji prawnej i rozpoczęcia wewnętrznej dyskusji nad grupowym zakupem takiego produktu przez naszych Członków.

Na pamiątkę spotkania, kilka zdjęć. Szczególnie ujęło nas przygotowanie przez Olgę Borkowską-Lewczuk pierniczków z logo Stowarzyszenia. Dziękujemy!

OSTATNIO DODANE

Druga edycja szkolenia „Podejście dochodowe w wycenie nieruchomości komercyjnych”

Szanowni Państwo, wszystkim, którzy zgłosili się na szkolenie dr hab. Dariusz Trojanowskiego bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Niestety mamy tak duże…

Szkolenie „Podejście dochodowe w wycenie nieruchomości komercyjnych” 1 i 2 października 2020 r. online

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych zaprasza na dwudniowe warsztaty online w ramach doskonalenia zawodowego: PODEJŚCIE DOCHODOWE W WYCENIE NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH -…

Urlop biura MSRM

od 7 do 14 sierpnia br. biuro MSRM nie będzie działać, za niedogodności przepraszamy, zapraszamy po 17 sierpnia br.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych