PATRONAT MEDIALNY:

Koleżanki i Koledzy,

miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM.

Zapraszamy w dniach 2-4 października 2024 r. do pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure&Spa w Mikołajkach (www.hotelmikolajki.pl).

Szkolenie realizuje ustawowy obowiązek doskonalenia kwalifikacji zawodowych rzeczoznawców majątkowych i pozwoli uzyskać wymaganą w 2024 r. ilość punktów za doskonalenie kwalifikacji zawodowych określoną w § 4 ust 3 w związku z § 2 pkt 2 tj. 6 punktów za warsztaty i 6 punktów za szkolenie. Rozporządzeniu Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych.

Opłata szkoleniowa

Odpłatność dla rzeczoznawcy majątkowego* :                            1 850,00 zł

Odpłatność dla rzeczoznawcy majątkowego członka MSRM* :       1 700,00 zł

Odpłatność bez usługi noclegowej i śniadań*:                              1 250,00 zł**

*osoby uczestniczące w szkoleniu nie posiadające uprawnień rzeczoznawcy majątkowego do ceny doliczają 23% VAT

**opcji bez usługi noclegowej i śniadań nie można zamówić przez stronę internetową – osoby zainteresowane tą usługą proszone są o bezpośredni kontakt mailowy z biurem MSRM biuro@maz-srm.pl oraz o wpłatę na konto Stowarzyszenia nr 36105000996288000920240003

Koszt uczestnictwa obejmuje: dwa noclegi w pokojach dwuosobowych 2 i 3 października 2024 r., materiały szkoleniowe, zaświadczenie o odbytym szkoleniu, wyżywienie w trakcie trwania szkolenia, udział w uroczystej kolacji, udział w dyskotece z DJ.

Nie planujemy na obecnym etapie pokoi jednoosobowych. Noclegi w pokojach 2 osobowych. W wyjątkowych przypadkach możliwy nocleg 3 osobowy (trzecia osoba na dostawce). Odpłatność za szkolenie taka sama jak dla pokoi 2 osobowych.

O przyjęciu uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata za szkolenie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 września 2024 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu w formie on-line na stronie https://mazsrm.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_zapisy do dnia 09 września 2024 r.

(jeżeli link nie zadziała prosimy skopiować go, wkleić na górna belkę w wyszukiwarce internetowej i kliknąć enter a Wydarzenie wybrać z listy, posiłkując się strzałką po prawej stronie – „2024.10.02-04 IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM”)

Należność za szkolenie prosimy wpłacać on-line za pośrednictwem strony https://mazsrm.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_zapisy lub przelewem na konto Stowarzyszenia nr 36105000996288000920240003.

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu na noc z 1 na 2 października. Do 9 września można zamówić taką opcję za pośrednictwem MSRM. Koszt to 350 zł (już z rabatem) dla jednej osoby w pokoju dwuosobowym (pod warunkiem, że w pokoju śpią dwie osoby). W takim przypadku każdy rozlicza się bezpośrednio z hotelem. Osoby zainteresowane dodatkowym noclegiem proszone są o kontakt mailowy z biurem Stowarzyszenia.

Patronem Medialnym naszego wydarzenia w Mikołajkach został Investor Real Estate Expert.
Investor REE to czołowy polski portal internetowy z branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. To również wydawca roczników, książek, e-booków i raportów oraz organizator i partner medialny wiodących wydarzeń branżowych.
Mamy nadzieję, że współpraca między nami będzie długofalowa.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie,

Zarząd MSRM

Poniżej pełny program IV Ogólnopolskiego Szkolenia MSRM w Mikołajkach

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…

DWUETAPOWE WARSZTATY „Zmiany w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym a możliwości inwestycyjne (z uwzględnieniem gruntów leśnych na terenach miejskich)” 25 kwietnia i 16 maja 2024 r. online.

Zgłasza się do nas coraz większa grupa rzeczoznawców, mających problemy z przeprowadzeniem wyceny gruntów o przeznaczeniu leśnym na terenach miejskich,…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych