Pomorski Instytut Ekspertyz Majątkowych  organizuje nabór na kurs z języka angielskiego online dla rzeczoznawców majątkowych, który odbędzie się w drugiej połowie marca 2024.

Zajęcia odbędą się w grupach maksymalnie 10 osobowych z podziałem w zależności od umiejętności językowych,

Zajęcia odbędą się w dwóch blokach, każdy blok to 4 jednostki lekcyjne z 15 minutową przerwą w środku,

Godziny i dni zajęć: wtorek i piątek od 17.00-18.30 , 18.45 -20.15

Tematem przewodnim będzie OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Koszt kursu wynosi 500 zł. Uczestnik otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu w ramach doskonalenia zawodowego.

Żeby określić swój poziom języka angielskiego, należy rozwiązać test. Szczegóły dotyczące testu wyślemy Państwu po zgłoszeniu zainteresowania kursem.

Osoby zainteresowane kursem prosimy o zgłoszenie chęci udziału na adres office@piem.com.pl do 29.02.2024r.

Zarząd PIEM

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych