Pomorski Instytut Ekspertyz Majątkowych  organizuje nabór na kurs z języka angielskiego online dla rzeczoznawców majątkowych, który odbędzie się w drugiej połowie marca 2024.

Zajęcia odbędą się w grupach maksymalnie 10 osobowych z podziałem w zależności od umiejętności językowych,

Zajęcia odbędą się w dwóch blokach, każdy blok to 4 jednostki lekcyjne z 15 minutową przerwą w środku,

Godziny i dni zajęć: wtorek i piątek od 17.00-18.30 , 18.45 -20.15

Tematem przewodnim będzie OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Koszt kursu wynosi 500 zł. Uczestnik otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu w ramach doskonalenia zawodowego.

Żeby określić swój poziom języka angielskiego, należy rozwiązać test. Szczegóły dotyczące testu wyślemy Państwu po zgłoszeniu zainteresowania kursem.

Osoby zainteresowane kursem prosimy o zgłoszenie chęci udziału na adres office@piem.com.pl do 29.02.2024r.

Zarząd PIEM

OSTATNIO DODANE

DWUETAPOWE WARSZTATY „Zmiany w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym a możliwości inwestycyjne (z uwzględnieniem gruntów leśnych na terenach miejskich)” 25 kwietnia i 16 maja 2024 r. online.

Zgłasza się do nas coraz większa grupa rzeczoznawców, mających problemy z przeprowadzeniem wyceny gruntów o przeznaczeniu leśnym na terenach miejskich,…

Życzenia świąteczne

Wniosek o podjęcie interwencji w/s dokonania zmian legislacyjnych odnoszących się do postępowania z tytułu odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawców majątkowych

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w dniu 21 lutego 2024 roku złożyło na ręce Ministra Rozwoju i Technologii oraz Ministra Sprawiedliwości…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych