serdecznie zapraszamy wszystkich członków MSRM na Stowarzyszeniową Wigilię 19 grudnia (wtorek) na godz. 17:00 do sali na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Nowogrodzkiej 50, naprzeciwko Teatru Roma.

Podobnie, jak w zeszłym roku zrezygnowaliśmy z formy wigilii składkowej i angażujemy firmę cateringową. Koszt to 50 zł od osoby. Natomiast nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby przynieść jakieś procenty.

Zapewniamy dobre jedzenie i ciepłą, świąteczną atmosferę. Z Waszej strony mile widziane są, jak zawsze – dobry humor i chęć świętowania.

Koszt to 50 zł od osoby – zapisy w systemie SORGA, wystarczy kliknąć na link poniżej:

https://mazsrm.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_zapisy

i jako Wydarzenie wybrać „2023.12.19 Wigilia – tylko dla członków MSRM”.

(jeżeli link nie zadziała prosimy skopiować go, wkleić na górna belkę w wyszukiwarce internetowej i kliknąć enter),

Trzeba uzupełnić wszystkie konieczne rubryki i zapłacić w systemie 50 zł, ewentualnie przelać na je konto nr 47105000996288000920230008.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 grudnia ale prosimy o jak najszybsze powiadomienie nas o chęci wzięcia udziału w wigilijnej kolacji – pozwoli nam to sprawniej załatwić catering.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy i pozdrawiamy

Zarząd MSRM

OSTATNIO DODANE

Szkoleniu z języka angielskiego dla rzeczoznawców majątkowych

Pomorski Instytut Ekspertyz Majątkowych  organizuje nabór na kurs z języka angielskiego online dla rzeczoznawców majątkowych, który odbędzie się w drugiej…

Informacja dotycząca rozmów z Biurem Geodezji i Katastru

W zeszłym roku pięć warszawskich Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych zwróciło się do Prezydenta m.st. Warszawy z wnioskiem o rozpoczęcie prac służących…

Urlop biura MSRM

W dniach 27 grudnia 2023 r. - 4 stycznia 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych