serdecznie zapraszamy wszystkich członków MSRM na Stowarzyszeniową Wigilię 19 grudnia (wtorek) na godz. 17:00 do sali na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Nowogrodzkiej 50, naprzeciwko Teatru Roma.

Podobnie, jak w zeszłym roku zrezygnowaliśmy z formy wigilii składkowej i angażujemy firmę cateringową. Koszt to 50 zł od osoby. Natomiast nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby przynieść jakieś procenty.

Zapewniamy dobre jedzenie i ciepłą, świąteczną atmosferę. Z Waszej strony mile widziane są, jak zawsze – dobry humor i chęć świętowania.

Koszt to 50 zł od osoby – zapisy w systemie SORGA, wystarczy kliknąć na link poniżej:

https://mazsrm.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_zapisy

i jako Wydarzenie wybrać „2023.12.19 Wigilia – tylko dla członków MSRM”.

(jeżeli link nie zadziała prosimy skopiować go, wkleić na górna belkę w wyszukiwarce internetowej i kliknąć enter),

Trzeba uzupełnić wszystkie konieczne rubryki i zapłacić w systemie 50 zł, ewentualnie przelać na je konto nr 47105000996288000920230008.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 grudnia ale prosimy o jak najszybsze powiadomienie nas o chęci wzięcia udziału w wigilijnej kolacji – pozwoli nam to sprawniej załatwić catering.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy i pozdrawiamy

Zarząd MSRM

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych