Koleżanki i Koledzy,

z przyjemnością informujemy, że zakończono tłumaczenie Standardów TEGOVA na język polski. Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych było koordynatorem i liderem tego projektu i z ramienia Stowarzyszenia uczestniczyli w nim: Małgorzata Kosińska jako pomysłodawca projektu oraz Joanna Borowik, Mirosława Czaplińska, Magdalena Gocłowska i Marcin Malmon. Współpracowaliśmy z wieloma autorytetami naszego środowiska. Obecnie wynik tej pracy w formie pdf jest do pobrania poniżej:

a także został umieszczony na stronie internetowej Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych https://pfsrm.pl/.

Zapraszamy do nieodpłatnego wglądu w tłumaczenie.

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych