Serdecznie zapraszamy na Baltic Valuation Conference, który odbędzie się 7-9 września 2023 w hotelu Victoria w Warszawie.

Udział online w części oficjalnej konferencji jest bezpłatny (konferencja jest finansowana ze środków Erasmus +). Konferencja odbędzie się w języku angielskim ale zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski.

Tematy poruszane na konferencji:

1. Cechy rynkowe w podejściu porównawczym oraz sposób określania wielkości ich wpływu na zróżnicowanie cen na badanym rynku nieruchomości.

2. Ocena poprawności sporządzenia operatu szacunkowego (kto dokonuje oceny i w jakim zakresie) oraz jej wpływ na odpowiedzialność zawodową rzeczoznawcy majątkowego

3. Pośrednie i bezpośrednie strumienie dochodów w podejściu dochodowym

4. Wpływ wojny na Ukrainie na rynek nieruchomości i wartość nieruchomości.

Szczegóły konferencji zamieściliśmy w zaproszeniu dostępnym na stronie projektu www.e4valuers.eu

Zapraszamy do rejestracji – mamy ograniczoną liczbę miejsc.

Skorzystajcie z naszego formularza rejestracyjnego https://maz-srm.pl/wp-content/uploads/2023/04/Invitation-BVC2023.pdf, wypełnijcie go, wyślijcie na adres: office@piem.com.pl i zapewnijcie sobie udział już dzisiaj.

Uwaga! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo udziału w formie stacjonarnej konferencji mają osoby deklarujące udział w pełnym jej programie (w tym w części nieformalnej). Dla pozostałych zainteresowanych osób możliwy jest również udział w oficjalnej części konferencji w dniu 8.09. w formule online z wykorzystaniem tłumaczenia symultanicznego.

OSTATNIO DODANE

DWUETAPOWE WARSZTATY „Zmiany w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym a możliwości inwestycyjne (z uwzględnieniem gruntów leśnych na terenach miejskich)” 25 kwietnia i 16 maja 2024 r. online.

Zgłasza się do nas coraz większa grupa rzeczoznawców, mających problemy z przeprowadzeniem wyceny gruntów o przeznaczeniu leśnym na terenach miejskich,…

Życzenia świąteczne

Wniosek o podjęcie interwencji w/s dokonania zmian legislacyjnych odnoszących się do postępowania z tytułu odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawców majątkowych

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w dniu 21 lutego 2024 roku złożyło na ręce Ministra Rozwoju i Technologii oraz Ministra Sprawiedliwości…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych