Szanowni Państwo,

miło nam zaprosić Państwa na organizowane przez nas III Ogólnopolskie Szkolenie MSRM.

Zapraszamy w dniach 27-29 września 2023 r.  do pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure&Spa w Mikołajkach (www.hotelmikolajki.pl).

W tym roku poruszymy następujące tematy:

  • aktualne standardy TEGOVA, nowe definicje wartości dla wycen bankowych,
  • nowe regulacje dotyczące wymogów ostrożnościowych dla instytucji kredytowych i firm inwestycyjnych – co z AVM (automatycznymi modelami wyceny), czy rzeczoznawca nadal będzie potrzebny do wycen bankowych?
  • przegląd rynku: raporty z rynku biurowego, handlowego, magazynowego i mieszkaniowego,
  • praktyczne podejście do systemu świadectw charakterystyki energetycznej i uregulowania prawne systemu świadectw. Czy będzie to nowy obszar działalności rzeczoznawcy majątkowego?
  • nieruchomości a  zrównoważony rozwój – ESG: wpływ na środowisko, odpowiedzialność społeczna i ład korporacyjny w odniesieniu do realizacji europejskiego Zielonego Ładu w budownictwie. ESG a wartość nieruchomości.

Przygotowujemy również część warsztatową z prezentacją konkretnych przykładów, z jakimi Rzeczoznawca Majątkowy ma do czynienia w codziennym życiu zawodowym. W tym bloku przyjrzymy się problemom nieuregulowanych stanów prawnych nieruchomości, określania wartości praw obciążeniowych nieruchomości, wpływu prawa najmu i umowy dzierżawy na wartość nieruchomości oraz samowoli budowlanej na wycenę. Omówimy powyższe zagadnienia na przykładach m.in. z egzekucji nieruchomości.

Oczywistym jest, że na szkoleniu nie może zabraknąć elementów integracyjnych naszego środowiska.

Szczegóły szkolenia i zapisy wkrótce. Rezerwujcie czas.

Zapraszamy.

OSTATNIO DODANE

Wigilia MSRM 19 grudnia 2023 r.

serdecznie zapraszamy wszystkich członków MSRM na Stowarzyszeniową Wigilię 19 grudnia (wtorek) na godz. 17:00 do sali na pierwszym piętrze w…

Urlop biura MSRM

W dniach 2 - 13 października 2023 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

WARSZTATY „Reforma planowania przestrzennego” 19 października 2023 r. online

W dniu 7 lipca 2023 r. uchwalono dużą nowelizację ustawy z 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych