Szanowni Państwo,

Lista uczestników na II Ogólnopolskie Szkolenie MSRM w Mikołajkach została zamknięta. Zapisy dokonane po 5 września br. w systemie Sorga nie będą brane od uwagę. Ewentualne pytania o możliwość wzięcia udziału w szkoleniu prosimy kierować bezpośrednio na adres szkolenia@maz-srm.pl.

Niestety stawka nie jest już tak promocyjna jak ta z dnia zaproszenia na szkolenie. Koszt szkolenia wzrasta o 100 zł od osoby – 1600 zł dla członków MSRM i 1700 zł dla pozostałych gości.

Nie wykluczamy, że mogą być jeszcze pojedyncze miejsca na szkoleniu.

Pozdrawiamy

Zarząd MSRM

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych