mazowieckie stowarzyszenie rzeczoznawców majątkowych

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na gospodarkę na wielu różnych płaszczyznach. Rynek nieruchomości w Polsce w ciągu tych dwóch lat znacznie się zmienił.

W maju organizowaliśmy szkolenie poświęcone rynkowi nieruchomości komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem rynku magazynowego.

Obecnie kontynuując ten trend zapraszamy na szkolenie pt.

„Podsumowanie rynku hotelowego i mieszkaniowego w okresie pandemii”

Rynek hotelowy zaprezentuje Rafał Abramczyk

CEO i współtwórca hotelAG – firmy doradczej z branży hotelowej.

Jako pierwszy w Polsce wprowadził międzynarodową sieć hotelową na rynek condohoteli (Golden Tulip Międzyzdroje i Golden Tulip Gdańsk). Z powodzeniem koordynował i nadzorował otwarcia hoteli zarówno od strony operacyjnej jak i inwestorskiej.

Obiekty zarządzane przez Rafała wielokrotnie zdobywały nagrody, m.in.: „Oscar” branży budowlanej – Budowa Roku 2013 dla Golden Tulip Gdańsk, przyznawana m.in. przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju; Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego 2013 dla Golden Tulip Gdańsk a także Najlepszy Hotel Wypoczynkowy 2012 dla Golden Tulip Międzyzdroje.

Jako Dyrektor Generalny Condohotels Ostróda był odpowiedzialny za wszystkie działania operacyjne a także projekt pre-openingu i otwarcia nowych hoteli (m.in. Willa Port Resort). Pracując dla Louvre Hotels w Polsce uczestniczył w otwarciu kompleksu trzech hoteli w Warszawie (Golden Tulip- ex Kyriad Prestige, Campanile i Premiere Classe). Następnie, jako dyrektor zarządzał operacyjnie pierwszym sieciowym hotelem ekonomicznym w Warszawie zdobywając nagrodę dla Najlepszego Hotelu Ekonomicznego 2008 roku.

Pełniąc funkcję CEO w hotelAG odpowiedzialny jest za kompleksowy nadzór nad wszystkimi projektami hotelowymi prowadzonymi przez grupę oraz wytyczanie strategii i planów dalszego rozwoju.

Rynek mieszkaniowy zaprezentuje Robert Chojnacki z REDNET Property

z wykształcenia inżynier budownictwa lądowego, studiował na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Ukończył również Podyplomowe Studium Inwestycji Kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Przez 3 lata pracował w Wydziale Doradztwa Inwestycyjnego Biura Maklerskiego BGŻ, gdzie odpowiedzialny były za analizy spółek budowlanych i deweloperskich notowanych na GPW. Od 2000 roku związany z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych, założyciel redNet Property Group. Autor koncepcji analizy preferencji nabywców mieszkań z wykorzystaniem danych pochodzących z portali internetowych. W listopadzie 2002 roku jako pierwszy w Polsce opublikował raport przewidujący boom mieszkaniowy z lat 2004-2007. Pomysłodawca inwestycyjnego, grupowego zakupu mieszkań na wynajem i organizator pierwszych takich transakcji w Polsce. Autor koncepcji gwarantowanego wynajmu mieszkań, opracował model i doprowadził do jego wdrożenia w grupie redNet. Autor wielu raportów i analiz, prowadził kilkadziesiąt paneli, wykładów i prezentacje dotyczących polskiego rynku nieruchomości nie tylko w Polsce, ale również w Londynie, Madrycie, Barcelonie, Hong Kongu, Singapurze, Kuala Lumpur i Tokio.

Plan szkolenia:

– prezentacja rynku hotelowego

– prezentacja rynku mieszkaniowego

– panel dyskusyjny

 

Szkolenie odbędzie się online 20 czerwca 2022 r. (poniedziałek) w godz. 14.00-18.00

4 godz. edukacyjne

tj. 2 punkty szkoleniowe wg rozporządzenia MIiR

Przypominamy, że zgodnie z  rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych Rzeczoznawca majątkowy jest zobowiązany do uzyskania w 2022 r.

•         co najmniej 12 punktów za doskonalenie kwalifikacji na sposoby wymienione w rozporządzeniu,

•         w tym co najmniej 6 punktów za ukończenie warsztatów organizowanych przez organizacje zawodowe.

Każdy punkt odpowiada 2 godzinom edukacyjnym.

Wymagania potrzebne do wzięcia udziału w szkoleniu:

Posiadanie komputera z dostępem do Internetu z najaktualniejszą oficjalną wersją Google Chrome lub Mozilla Firefox, pakietem MS Office (Excel). Posiadanie mikrofonu i kamery nie jest wymagane. Pytania będzie można zadawać na czacie.

Uczestnicy otrzymają online zaświadczenie o odbytym szkoleniu.

Koszt warsztatów:

80 zł dla członków Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

160 zł dla pozostałych gości.

Aby zapisać się na szkolenie prosimy przeprowadzić następujące działanie:

– kliknąć w poniższy link: https://mazsrm.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_zapisy

(jeżeli link nie zadziała prosimy skopiować go i wkleić na górna belkę w wyszukiwarce internetowej),

– kliknąć w rubrykę WYDARZENIA,

– z listy „Wydarzenie”(na górze po lewej stronie), po otwarciu strzałką z prawej strony rubryki, wybrać opcję: 20 czerwca 2022 r. PODSUMOWANIE RYNKU HOTELOWEGO I MIESZKANIOWEGO W OKRESIE PANDEMII,

– po wejściu w formularz zapisać się i zapłacić.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje data wysłania zgłoszenia się i opłacenia udziału.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o odbytym szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy!!!!

Zarząd MSRM

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych