Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych z ogromnym żalem i zadumą przyjęło informację o śmierci Andrzeja Kalusa.

Oprócz tego, że był wspaniałym kolegą i świetnym profesjonalistą, był też jednym z twórców naszego środowiska Rzeczoznawców Majątkowych. Współtworzył zarówno Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie, której Prezydentem był w latach 1992-2000, jak również Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach, któremu kilkukrotnie przewodził.

Nie zapominajmy, ze był jednym z głównych inicjatorów powstania Standardów Zawodowych Rzeczoznawców Majątkowych. Jego charyzma mobilizowała nas do pracy nad prestiżem naszego zwodu.

Trudno jest znaleźć adekwatne w tej bardzo smutnej sytuacji słowa pocieszenia dla Rodziny Andrzeja, Jego Przyjaciół i Współpracowników, niemniej przekazujemy Wam wyrazy wsparcia i otuchy.

A Ciebie Andrzeju nigdy nie zapomnimy…

Zarząd i Członkowie MSRM

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych