Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych z ogromnym żalem i zadumą przyjęło informację o śmierci Andrzeja Kalusa.

Oprócz tego, że był wspaniałym kolegą i świetnym profesjonalistą, był też jednym z twórców naszego środowiska Rzeczoznawców Majątkowych. Współtworzył zarówno Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie, której Prezydentem był w latach 1992-2000, jak również Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach, któremu kilkukrotnie przewodził.

Nie zapominajmy, ze był jednym z głównych inicjatorów powstania Standardów Zawodowych Rzeczoznawców Majątkowych. Jego charyzma mobilizowała nas do pracy nad prestiżem naszego zwodu.

Trudno jest znaleźć adekwatne w tej bardzo smutnej sytuacji słowa pocieszenia dla Rodziny Andrzeja, Jego Przyjaciół i Współpracowników, niemniej przekazujemy Wam wyrazy wsparcia i otuchy.

A Ciebie Andrzeju nigdy nie zapomnimy…

Zarząd i Członkowie MSRM

OSTATNIO DODANE

WARSZTATY „Reforma planowania przestrzennego” 19 października 2023 r. online

W dniu 7 lipca 2023 r. uchwalono dużą nowelizację ustawy z 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.…

WARSZTATY „Umowy najmu i dzierżawy nieruchomości” 14 września 2023 r. online

Kontynuując cykl szkoleń z przedstawicielami Kancelarii Andrzej Lulka i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. k., Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych zaprasza…

Warsztaty online w dniu 18-19 września 2023 pt. „ Wycena nieruchomości zabudowanych magazynami”.

Zapraszamy na warsztaty online w dniu 18-19 września 2023 pt. „ Wycena nieruchomości zabudowanych magazynami”, które będą prowadzone przez dr…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych