Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych z ogromnym żalem i zadumą przyjęło informację o śmierci Andrzeja Kalusa.

Oprócz tego, że był wspaniałym kolegą i świetnym profesjonalistą, był też jednym z twórców naszego środowiska Rzeczoznawców Majątkowych. Współtworzył zarówno Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie, której Prezydentem był w latach 1992-2000, jak również Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach, któremu kilkukrotnie przewodził.

Nie zapominajmy, ze był jednym z głównych inicjatorów powstania Standardów Zawodowych Rzeczoznawców Majątkowych. Jego charyzma mobilizowała nas do pracy nad prestiżem naszego zwodu.

Trudno jest znaleźć adekwatne w tej bardzo smutnej sytuacji słowa pocieszenia dla Rodziny Andrzeja, Jego Przyjaciół i Współpracowników, niemniej przekazujemy Wam wyrazy wsparcia i otuchy.

A Ciebie Andrzeju nigdy nie zapomnimy…

Zarząd i Członkowie MSRM

OSTATNIO DODANE

Warsztaty „Metody badania dynamiki cen dla potrzeb wyceny” 1 grudnia 2022 r. online

Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty w przestrzeni online: „METODY BADANIA DYNAMIKI CEN NIERUCHOMOŚCI DLA POTRZEB WYCENY” Prowadzącą będzie:…

Warsztaty „Błędy w operatach szacunkowych. Studium przypadków” 24 listopada b.r.

24 listopada b.r. w godzinach 16.00-20.00 organizujemy szkolenie „Błędy w operatach szacunkowych. Studium przypadków”. Szkolenie jest skierowane WYŁĄCZNIE dla członków…

Warsztaty „Wycena maszyn i urządzeń” 27-28 października 2022 r.

Mając na uwadze liczne wnioski o przeprowadzenie szkolenia dotyczącego wyceny maszyn i urządzeń, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje dwudniowe…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych