Dziękujemy wszystkim za zgłoszenie swojego uczestnictwa w szkoleniu w Kazimierzu organizowanym przez Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych. Nasza propozycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego z przykrością informujemy, że pula wolnych miejsc obecnie została wyczerpana. Osoby, które nadal są zainteresowane mogą wysłać zgłoszenie, jednak będą zapisywane na listę rezerwową. 
Osobom, które przesłały już zgłoszenie przypominamy, że o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie wpłaty. Bardzo prosimy zatem osoby, które nie dokonały jeszcze płatności o jej przesłanie w celu potwierdzenia zgłoszenia. Osoby z listy rezerwowej będą kolejno zapisywane na szkolenie w miejsce osób, które zrezygnują lub nie dokonają płatności.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku ewentualnego odwołania szkolenia z przyczyn epidemiologicznych, płatności zostaną zwrócone. 


Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem wprowadziliśmy dodatkowo możliwość uczestnictwa w naszym szkoleniu bez zapewnienia noclegu. W takim przypadku koszt szkolenia wynosi 900 zł dla osób posiadających uprawnienia. Płatność obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz udział w imprezach towarzyszących. Ilość miejsc jest ograniczona!

Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy innych form uczestnictwa w szkoleniu. 


Do zobaczenia w Kazimierzu!

Zarząd MSRM

OSTATNIO DODANE

Wigilia MSRM 19 grudnia 2023 r.

serdecznie zapraszamy wszystkich członków MSRM na Stowarzyszeniową Wigilię 19 grudnia (wtorek) na godz. 17:00 do sali na pierwszym piętrze w…

Urlop biura MSRM

W dniach 2 - 13 października 2023 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

WARSZTATY „Reforma planowania przestrzennego” 19 października 2023 r. online

W dniu 7 lipca 2023 r. uchwalono dużą nowelizację ustawy z 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych