Szanowni Państwo,

wszystkim, którzy zgłosili się na szkolenie dr hab. Dariusz Trojanowskiego bardzo dziękujemy za zgłoszenie.

Niestety mamy tak duże obłożenie, że musieliśmy zamknąć listę uczestników.

Natomiast rozmawialiśmy z prowadzącym i zrobimy powtórkę tego szkolenia – termin podamy na początku października, ale warsztaty będą na pewno w tym roku.

Gdy tylko ustalimy datę szkolenia niezwłocznie poinformujemy o tym.

Już teraz można zgłaszać się na drugą edycję. Ci, którzy nie dostali się na listę na szkoleniu w dniu 1-2 października mają pierwszeństwo na nowej liście.

Pozdrawiamy,

Zarząd MSRM

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych