online, zdalny dostęp

Pismo MSRM do Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego

Koleżanki i Koledzy

Kilka dni temu Zarząd Stowarzyszenia wystąpił do Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Rafała Trzaskowskiego z wnioskiem o podjęcie kroków mających usprawnić wykonywanie naszego zawodu na terenie Warszawy. Podnieśliśmy przede wszystkim obecne trudności w zdalnym dostępnie do danych z urzędów, których pozyskanie w czasie epidemii stało się jeszcze trudniejsze niż dotychczas. W szczególności mieliśmy na uwadze potrzebę zdalnego dostępu do skanów aktów notarialnych.

Poniżej załączamy treść naszego pisma.

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych