Spotkanie Wigilijne

12 grudnia w naszej siedzibie odbyło się spotkanie wigilijne. Było dużo rozmów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Ale przede wszystkim była miła świąteczna atmosfera, tradycyjna już dla Naszego Stowarzyszenia. Nowi członkowie mieli świetną okazję, aby poznać tych z dłuższym stażem, a nawet Członków Założycieli.

Spotkanie w większym gronie było też okazją do wysłuchania prezentacji jednego z dostępnych na rynku systemów informacji prawnej i rozpoczęcia wewnętrznej dyskusji nad grupowym zakupem takiego produktu przez naszych Członków.

Na pamiątkę spotkania, kilka zdjęć. Szczególnie ujęło nas przygotowanie przez Olgę Borkowską-Lewczuk pierniczków z logo Stowarzyszenia. Dziękujemy!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych