Wspólne seminarium RICS i MSRM

Koleżanki i Koledzy

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium organizowanym przez Nasze Stowarzyszenie wspólnie z RICS Polska.

Szkolenie p.t. „Metoda porównawcza w wycenie nieruchomości – prezentacja wytycznych RICS. Przegląd poszczególnych sektorów rynkowych.” odbędzie się 26.11.2019 w godzinach 14 – 18 w Warszawie. Dokładna lokalizacja zostanie podana niebawem.

Z tytułu uczestnictwa w szkoleniu przysługują 3 punkty szkoleniowe, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych.

Dzięki współpracy z RICS członkowie MSRM uprawnieni są do skorzystania z preferencyjnej ceny za seminarium takiej z jakiej korzystają członkowie RICS.

W trakcie seminarium omówione zostaną nowe wytyczne metodyczne RICS dotyczące m.in. źródeł informacji o transakcjach nieruchomościami, co mamy nadzieje stanie się częścią coraz głośniejszej w naszym środowisku dyskusji o potrzebie (lub jej braku) korzystania w wycenach nieruchomości wyłącznie z aktów notarialnych. Przewidziana jest także dyskusja.

Ponadto w drugiej części spotkania przedstawiciele wiodących międzynarodowych firm doradczych, wśród których są także członkowie MSRM, przedstawią przegląd poszczególnych segmentów polskiego rynku nieruchomości, w tym: biurowego, handlowego, magazynowego, hotelowego oraz rynku akademików.

Program spotkania

14:00 – 14:10 Rozpoczęcie

14:10 – 14:30 – Prezentacja RICS Guidance Note “Comparable evidence in real estate valuation” , Maciej Wójcikiewicz, CBRE, RICS Poland Board Member

14:30 – 15:00 Moderowana dyskusja dotycząca prezentowanego dokumentu.

Przegląd sektorów rynkowych:

15:00 – 15:20 Przegląd rynku inwestycyjnego, CBRE

15:25– 15:45 Przegląd rynku magazynowego, JLL

15:45 – 16: 10 Przerwa

16:10 – 16:30 Przegląd rynku biurowego, Colliers

16:35 – 16:55 Przegląd rynku handlowego, Cushman and Wakefield

17:00 – 17:20 Przegląd rynku hotelowego, Emmerson

17:25– 17:45 Przegląd rynku akademików, Savills

17:45 – 18:00 Podsumowanie i zakończenie konferencji

Zgłoszenia na seminarium rejestrowane są pod linkiem:

OSTATNIO DODANE

urlop biura MSRM

W dniach 15-18 lipca 2024 r. biuro MSRM będzie nieczynne, za niedogodności przepraszamy.

IV Ogólnopolskie Szkolenie Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

PATRONAT MEDIALNY: Koleżanki i Koledzy, miło nam zaprosić Was na organizowane przez nas IV Ogólnopolskie Szkolenie MSRM. Zapraszamy w dniach…

WARSZTATY: Opłaty, ceny i wartości w gospodarce nieruchomościami w świetle aktualnych uwarunkowań prawnych wynikających ze zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami, ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz rozporządzeniu w sprawie wyceny nieruchomości. 7-8 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Koleżanki i Koledzy, Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych organizuje warsztaty stacjonarne w Warszawie, w dniach 7 - 8 czerwca 2024…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych