Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie tematem wyceny stacji benzynowych Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych zaprasza na szkolenie w ramach doskonalenia zawodowego:

Wycena stacji paliw – warsztaty

Tym razem odbędzie się ono w formie praktycznych warsztatów – dwie godziny będą przypomnieniem najistotniejszych informacji teoretycznych a sześć godzin przeznaczymy na przykłady wycen.

Wykładowcą będzie rzeczoznawca majątkowy Mirosława Czaplińska (MRICS), wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim i w Wyższej Szkole Bankowej, z dwunastoletnim doświadczeniem pracy w Lotos Paliwa Sp. z o.o. 

Tematyka szkolenia:

 1. Zasady wyceny stacji paliw metodą zysków
 2. Przykłady wycen  nieruchomości stacji paliw
  • stacja miejska
  • stacja tranzytowa
  • stacja automatyczna
  • wycena wartości odtworzeniowej stacji paliw
  • wycena czynszu za stacji

Szkolenie odbędzie się 5 września 2019 r. (CZWARTEK)  w Warszawie, przy ul. Żurawiej 47, sala nr 5 (parter)  w godzinach 9.30-16.30.

Szkolenie obejmuje  8  godzin edukacyjnych tj. 4 punkty warsztatowe wg rozporządzenia MIiR

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych Rzeczoznawca majątkowy jest zobowiązany do uzyskania w okresie rozliczeniowym 01.01- 31.12.2019:
• co najmniej 12 punktów za doskonalenie kwalifikacji na sposoby wymienione w rozporządzeniu,
• w tym co najmniej 6 punktów za ukończenie warsztatów organizowanych przez organizacje zawodowe.
Każdy punkt odpowiada 2 godzinom edukacyjnym.

W załącznikach zaproszenie i zgłoszenie na szkolenie.

W cenie materiały oraz całodzienny serwis kawowo-herbaciany i obiad. Zwolennicy obiadu wegetariańskiego proszeni są o zgłoszenie tego w formularzu zgłoszenia.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje data przelewu środków za szkolenie.

Z powodu okresu urlopowego prosimy przesyłać zgłoszenia do 11 lipca i po 19 sierpnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!!!!

Zarząd MSRM

OSTATNIO DODANE

DWUETAPOWE WARSZTATY „Zmiany w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym a możliwości inwestycyjne (z uwzględnieniem gruntów leśnych na terenach miejskich)” 25 kwietnia i 16 maja 2024 r. online.

Zgłasza się do nas coraz większa grupa rzeczoznawców, mających problemy z przeprowadzeniem wyceny gruntów o przeznaczeniu leśnym na terenach miejskich,…

Życzenia świąteczne

Wniosek o podjęcie interwencji w/s dokonania zmian legislacyjnych odnoszących się do postępowania z tytułu odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawców majątkowych

Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w dniu 21 lutego 2024 roku złożyło na ręce Ministra Rozwoju i Technologii oraz Ministra Sprawiedliwości…
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych