szukaj

Zostań członkiem naszego Stowarzyszenia

Przyjmowanie nowych członków

Jesteśmy małym, ale bardzo otwartym stowarzyszeniem znanym zarówno na rynku warszawskim jak i ogólnopolskim. Nasi członkowie aktywnie uczestniczą w życiu stowarzyszenia a także są członkami wielu komisji działających w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Aby zachęcić kandydatów zrezygnowaliśmy z wpisowego, a także przyjęliśmy zasadę, że kandydat może bezpłatnie wziąć udział w dowolnie wybranym szkoleniu organizowanym przez MSRM. Korzystanie bezpłatne nie obejmuje dojazdów, noclegów i wyżywienia opłacanego przez MSRM dla uczestników szkoleń.

Jeśli chcesz przyłączyć się do nas, czerpać od nas wiedzę i doświadczenie lub jeśli jesteś zmęczony i zniechęcony dużymi organizacjami w których czujesz się jak mały trybik w wielkiej maszynie to zapraszamy do nas.  U nas Twój głos ma znaczenie!

Poniżej znajdują się dwa dokumenty do pobrania: Deklaracja dla nowych członków – MSRM oraz Regulamin przyjmowania nowych członków – MSRM. Kandydatów prosimy o wypełnienie deklaracji i przesłanie jej w dowolny sposób do siedziby naszego stowarzyszenia.

UWAGA !!!! W dniu 12 stycznia 2017 r. na zebraniu Zarządu MSRM przyjęto uchwałę dotyczącą statutu "młodych rzeczoznawców" tzn osoby, które uzyskały tytuł rzeczoznawcy majątkowego nie później niż dwa lata temu (patrz: w załączniku).

MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

00-681 Warszawa
ul. Hoża 66/68
tel. 500 834 606
e-mail: biuro@maz-srm.pl
 
Sekretariat czynny:
pon - czw. godz.: 12.00 - 15.00